Правила підбору обіднього столу у кухню

У кожній квартирі є обідній стіл. Він є обов’язковим елементом кухні та нерідко встановлюється у вітальні, де господарі збираються сім’єю або ж із друзями. Якщо Ви бажаєте придбати стіл на кухню, краще відвідати сайт магазину компанії «Mebli CITY» та отримати можливість, не виходячи з дому обрати ідеальний обідній стіл для своєї кухні.

Стол у кухню

 

Головні моменти у виборі столу

Головний фактор, що впливає на вибір столу – площа кухні. Для просторого приміщення краще підібрати масивний стіл, а для невеличких приміщень – невеликі моделі столів-трансформерів, які з компактного предмета меблів перетворюються на повноцінний стіл, за яким можна розмістити багато людей. Сучасні обідні столи – це не тільки комфорт й практичність, це елегантні та ексклюзивні дизайнерські рішення. Подібні столи в кухню можуть стати центральним елементом інтер’єру кухні.
Для вільного перебування за столом людині потрібно 60 см ширини столу. Якщо Ваша родина складається з чотирьох осіб, тоді ідеально вибрати конструкцію, яка має 120 см довжини та понад 75 см ширини. Для шести осіб підійде стіл завдовжки 160 см.
Завдяки столам-трансформерам можна отримати просторий стіл, який буде збільшувати свою площу у залежності від додаткових секцій. Існують моделі столів, які можуть у розкладеному вигляді мати 280 см. Такий стіл зручно розмістить багато осіб, але слід мати й відповідне приміщення.

Різновиди обідніх столів

Визначившись із розмірами, слід подумати про те, з якого матеріалу має бути Ваш обідній стіл. Звичайно, найбільш вічним матеріалом вважається дерево, натуральна деревина має безліч переваг. А от одним із недоліків є вартість подібних виробів. Гарною альтернативою будуть столи з ДСП та МДФ. Найчастіше для стільниці використовують МДФ-плити, вкриті шпоном. Представлена технологія дозволяє надати високу якість виробу, який буде доступним за ціною. Завдяки шпону стільниця стає стійкою до будь-яких механічних пошкоджень.

Стол у кухню


Для зручності використання потрібно вибирати моделі, які легко очищуються. Часто господиня з-за браку простору використовую обідній стіл як робочу зону, тому треба мати можливість швидко прибрати та повернути поверхні чистоту.
Сучасні моделі обідніх столів виконують із металу та скла. Вони чудово підійдуть тим, хто бажає оформити кухню у сучасному або ж класичному стилі. В інтернет-магазині «Mebli CITY» представлені найрізноманітніші моделі обідніх столів, що задовольнять будь-які потреби. Завдяки скляній поверхні конструкція столу надає приміщенню почуття простору й легкості.
Також потрібно визначитись із формою столу. Сучасні виробники пропонують чотири основних різновиди:

  • круглі;
  • овальні;
  • прямокутні;
  • квадратні столи.

Форму столу потрібно вибрати, беручи до уваги наявний вільний простір кухні.

Наверх